Каталог изданий / 

Журнал Мистецькі грані

Обложка издания Мистецькі грані Вид издания: Журнал
Тираж номера: 1000 экз.
Тираж ежемесячный: 1000 экз.
Город: Ровно
Область: Волынская, Днепропетровская, Донецкая, Житомирская, Закарпатская, Ивано-Франковская, Киевская, Львовская, Ровенская, Тернопольская
Тематика: Универсальное
Периодичность выхода: 1 раз в месяц
Наличие рекламы в номере: 5%
Формат: A4
Объем страниц: 32 стр.
Цветность: ч/б + цвет
Язык: Русский и украинский
Средняя стоимость экземпляра: 9 грн.
Подписной индекс
  • Обласной: 49057
Главный редактор: Александра Кулиш
Издательство: ФОП Александра Кулиш
Публикуется с: 1.06.2008
Дата добавления в каталог: 20.02.2012
Дата редактирования издания: 20.02.2012

Об издании «Журнал Мистецькі грані»

Арт-журнал "Мистецькі грані" – це бібліотека з найрізноманітнішими розділами, починаючи від пропаганди сучасного мистецтва та закінчуючи порадами, як змінити свій імідж. "Мистецькі грані" – це мистецтво розвитку, самовдосконалення, рівноваги та взаємодії із зовнішнім середовищем.
Журнал містить рубрики: "Аналіз слова" – рецензії на літературні твори, "Володарі літер" – знайомство з літераторами, "Фотостудія" – секрети фотографії та їхніх творців, "Галерея" – художники та їхні роботи, "Кіно" та "Кінокласика" – світ кіно та його творців, "Music people" та "Фа-дієз" – гурти, співаки, музиканти та стилі музики, "Проза", "Поезія", "Українською" – розміщення творів сучасних поетів, прозаїків та перекладачів, "Антракт" – світ гри та театру, "Бізнес! " – мистецтво заробляння грошей, "Пізнати себе", "У психолога" – самопізнання та відновлення рівноваги внутрішнього світу, "Здоров’я" – елементарні правила догляду за власним тілом, "Мода" – секрети зовнішності та інші.
Журнал існує 3 роки. Примірники можна знайти в Києві, Львові, Рівному, Мукачеві, Дніпропетровську, Донецьку, Івано-Франківську, Луцьку, Дубні, Житомирі або замовити поштою.
Дописувачем журналу може стати кожен – потрібно просто надіслати власний матеріал на мейл видання mistgrani@ukr.net. Якщо ви маєте талант до письма, ми його не проігноруємо.

Поиск издания
 по названию


Поздравлялка
 хороший повод
22 января День Соборности Украины

25 января День студентов (Татьянин день)

26 января Международный день таможенника. День работника контрольно-ревизионной службы Украины

28 января Международный день защиты персональных данных

PressLook – что это?

PressLook – это республика, где власть принадлежит народу рекламистов. Контакты украинских газет и журналов, актуальные новости, распродажа рекламных площадей – все это теперь в рамках одного проекта!

узнать больше о PressLook


Вход в личный кабинет