7 Смертних гріхів, що пробуджує в нас покер

Покер сам по собі настільки жахливий, що я б не здивувався, якби грецький монах-теолог Евагрий Понтийский вивів свої початкові 8 смертних гріхів саме під час гри за столом 100NL. Згодом люди злегка охолонули, і Папа Римський Григорій Великий скоротив список людських заборонених бажань до 7-й щоденних гріхів, про які ми знаємо сьогодні.

Ці гріхи наповнюють покер з часів його появи, і саме вони є якорем, який заважає цій грі досягти свого повного потенціалу.

Хтивість
Онлайн покер сильно пов’язаний з людьми, які часто зависають у віртуальних іграх, так як він просто притягує до себе молодих «шукачів легкої наживи». У якийсь момент вони змінюють своєї сет темного лицаря в Лінійці на гори віртуальних грошей за столом покеру. Не забувайте, хіть — це, по суті, дуже сильне бажання чогось, і мова йде не тільки про секс.

Саме молоде покоління сучасного світу і пальцем не підійме без гарантій нагороди. Вони хочуть, щоб все багатство світу впало до їхніх ніг. Так що клацання по кнопках на комп’ютері — це край зусиль.

Жага влади, слави і визнання починається з того моменту, як ви виграєте ваш перший СНД і цей звір продовжує рости до тих пір, поки не прожене всіх гравців-аматорів з гри своєї непереборною тягою до звань і багатства.

Обжерливість
Покер можна метафорично представити в ролі Августуса Дурна (Товстий хлопчик з «Чарлі і Шоколадна фабрика»). Він не знає, коли варто припинити пити з шоколадною річки, тому в якийсь момент — Бум! Він стає таким товстим, що через нього зупиняється вся мережа і весь гринд різко припиняється.

І як співали колись Умпа-лумпа (персонажі з того ж фільму): «Фул Тільт Покер, Фул Тільт Покер — товстий, жадібний, дурний джокер, Фул Тільт Покер, такий великий і дикий, такий жадібний, бридкий і інфантильний» ( прим. перекладача — вибачте, перекладати вірші в риму було вище моїх сил).

Старий слоган Фул Тільт Покер говорив: «вчися, спілкуйся і грай з про», і як тільки гравці сідали за стіл, їхні гроші тут же кудись зникали. Так хто буде вірити світу покеру після того, як один з найбільших сайтів світу забрав всі гроші своїх гравців.

Обжерливість стосується не тільки ці дрібних дияволят з FTP; цілий світ покеру схоже заїло на всяких ре-ентрі івентах і купі турнірів, які висмоктують банкроллом корчаться в агонії гравців.

Жадібність
Покер завжди буде Спайдерменом, і ніколи — Бетменом. Він завжди буде порпатися в бруді, і ніколи не буде зустрічатися з блондинкою, і причиною тому є жадібність.

Не важливо, чи граєте ви в покер в онлайні, або в одному з кращих турнірних румів світу. Будь-трюк в покері був перетворений в обман, крадіжку, і жебрацтво — і все заради того, щоб залишитися в грі.

Розмови про аферах, каламутні угоди, гравці, які йдуть по-англійськи з величезними сумами на їх банківському рахунку … і це не кажучи про всяких троянських Конях і тіньових грошових операціях за сценою покерного бізнесу.

У покері завжди знайдеться місце для жадібних маніпуляторів, і поки цю гру не доведуть до ріверу і не очистять її ім’я, вона так і не зможе придбати всесвітню популярність і пошану, так як всі знають, що ця гра балансує над обривом з усіма її махінаціями.

Лінь
Люди так часто говорять про чудесні результати всім відомих Гріндер, що лінь середньостатистичного гравця якось не береться.

Гравці в покер ліниві. Гравці-любителі завжди будуть програвати проти професіоналів з тієї причини, що вони занадто ліниві, щоб працювати над собою.

Як тільки по телевізору запускають новий сезон WPT — все тут же згадують про покер і думають, що на тому кінці веселки захований горщик із золотом, який просто лежить і чекає їх.

Гнів
Мені плювати, якщо ви закінчили школу із золотою медаллю і отримали червоний диплом за трьома спеціальностями.

Для мене ви все так же залишитеся йолопом, якщо ви дозволяєте гніву взяти контроль над вашим его і станете вивергати купу лайки на будь-якого гравця-аматора, який зробив невірний з вашої точки зору хід.

Такого роду саморуйнування — не більше ніж форма тільта, яка шкодить всій грі. Ось чому діти продовжують грати в GTA, не дивлячись на те, що за овальним столом ще залишилися місця.
І постійна лайка і бикованіе стають лише гірше. Вони всюди: в онлайн чат-боксах, в соціальних мережах, і навіть в живих іграх.

Заздрість
Якщо все в покерному світі перестануть змагатися один з одним і почнуть працювати заради спільної мети, то все б у цьому співтоваристві зуміли б завдяки цьому заробити, і гра б виросла до небачених раніше масштабів.

Турнірні організатори із заздрістю дивляться на зірок цього бізнесу, а зірки покеру дивляться на всіх поблажливо.

Такий підхід є буквально антитезою девізу трьох мушкетерів «Один за всіх і всі за одного» і він явно гальмує розвиток покеру. Це короткозорий егоїстичний підхід.

Гравці також часто страждають від цього гріха, і це також заводить нашу гру в хиткі піски. Члени покерного клубу будуть робити все, що тільки можна, щоб зберегти гру. УСЕ!

Ось чому, де б ви не зустріли покер — за ним завжди буде тягнутися слід від брудних підошов.

Гординя
Покерні гравці, які так і не досягли слави, зазвичай засліплені потенційним успіхом. Ця сліпота не дозволяє їм побачити правдиву картину, яка криється десь між дисперсією і недоліком навичок.

Вони пишуть книги і розповідають новачкам про важливість гри на низьких ставках, але самі ж уникають своїх рад. Це призводить до складнощів у плані видобутку свого шматка хліба, до того ж він виростає чорним, черствим і несмачним.

Також в цій грі присутній роздуте почуття мужності. Покеру притаманний шовінізм, про який зазвичай не говорять, але за столом, де сидить дівчина, будуть постійно звучати уїдливі жарти, поки дівчина буде намагатися ухвалити рішення.

Камера, спалах, красивий кадр, милі особи на обкладинках журналів — і жодного слова про навички, або можливості передбачення гравців, що сидять поруч з кращими світу цього. Цілий незайманий ринок, але все дуже стурбовані собою, щоб займатися ним.