Як прибрати в’ялість на ногах

Якщо шкіра на ногах стала в’ялою у зв’язку з віком або просто від малорухливого способу життя, не поспішайте звертатися до пластичного хірурга, а спробуйте впоратися із цією проблемою самостійно.

Щоб ніжки стали стрункими, необхідні регулярні заняття фізкультурою та спортом, збалансоване харчування, масаж та водні процедури. Тільки при комплексному підході ви зможете досягти своєї мети.
Почніть займатися ранковою гімнастикою, для чого вставайте на 10-15 хвилин раніше, хоч би як це здавалося спочатку важким. Лише кілька регулярно виконуваних вправ, і результат не забариться.

1. Встаньте на коліна, тримаючи стегна та долоні на одному рівні. По черзі витягайте назад то ліву, то праву ногу, затримуючи їх на максимальній висоті на кілька секунд.

2. Сядьте на підлогу, витягнувши ноги вперед. Повертайте одночасно всередину стопи обох ніг, при цьому стискаючи сідниці.

3. Приляжте на спину, покладіть руки на стегна. Повільно підніміть обидві ноги разом вгору так, щоб вони опинилися перпендикулярно корпусу. Зафіксуйте в такому положенні на 10-15 секунд, після чого опустіть на підлогу.

Кожну вправу слід виконувати по 10-20 разів у повільному темпі. Робіть їх під музику. Використовуйте під час занять обруч, скакалку, м’яч.

Запишіться в басейн, заняття в якому допоможуть вам тримати в тонусі тіло і зміцнити м’язи ніг. Навіть звичайні водні процедури підтягнуть шкіру, якщо спрямувати струмінь із душу проблемні зони. Корисний буде і масаж гомілок та внутрішньої поверхні стегон. Найкраще робити його після ранкової гімнастики або невеликої розминки, щоб розігріті м’язи були вже підготовлені до такої процедури.

Приведіть у норму режим живлення. Їжте тільки тоді, коли голодні, не перекушуйте на ходу. Слід переглянути раціон. Відмовтеся від фастфуду та солодощів (їх можна замінити сухофруктами). Готуйте їжу не на тваринах, а на рослинних жирах. Вживайте більше фруктів, овочів, свіжої зелені, бобових, молочних продуктів (жирністю не вище 5%), риби та птиці.