Ламінування брів: переваги та недоліки процедури

Ламінування брів: переваги та недоліки процедури

Безперечно, абсолютна більшість жінок любить дивитися на себе у дзеркало, а після побаченого трапляється різне: від проживання відчуття радості до планування шляху у напрямку до досконалості (і, що тут приховувати, те друге трапляється з квітучою статтю частіше:). До б’юті-спеціалістів люблять ходити абсолютно всі, бо в результаті жінки отримують набагато більше, ніж доглянутість, а саме впевненість у собі, натхнення і бажання просто жити своє життя за будь-яких умов. Рашисти можуть вимкнути світло у наших домівках, проте сяйво в українських жінках їм не згасити. 

Ламінування брів – це приємна б’юті-процедура, на яку наважуються багато жінок, адже це відносно недорого та безумовно зручно. Проте, ефект від процедури довготривалого укладання брів буває неочікуваним. Тут немає чого заперечувати, все залежить від кваліфікації та досвіду майстра, якості засобів, які використовуються під час процедури, а також від реакції організму клієнта. Ламінування брів може зробити будь-яка жінка, проте найбільше ця процедура рекомендована тим, у кого у значній мірі виражена  жорсткість та неслухняність брів, а також при асиметрії бровної дуги. Також спеціалісти стверджують, що процедуру корисно проводити  (з метою відновлення брів) тим, хто відмовився від татуажу брів або після їхнього нарощування. 

У цій статті ми розглянемо всі переваги та недоліки процедури ламінування брів. 

Отже, серед безумовних плюсів можна виділити:

  • Яскравість та доглянутість брів

Після процедури жінкам взагалі не варто перейматися зовнішнім виглядом брів. Впродовж декількох тижнів ви будете виглядати так, наче щойно вийшли із салону краси;

  • Зміцнення структури брів та зволоження 

Якщо майстер буде використовувати тільки якісні засоби, то стан брів буде покращуватися від процедури до процедури. Волосинки під час процедури наче покриваються захисною плівкою, зволожуються та захищаються від дії ультрафіолетового випромінювання

  • Ідеальна форма брів та відновлення структури пошкодженого волосся

Після процедури брови зберігатимуть форму й виглядатимуть ідеально доглянутими без додаткового укладання протягом декількох тижнів. 

  • Живлення волосків вітамінами та мікроелементами 

Що тут ще можна додати? Якщо спеціаліст використовує лише професійні засоби та дотримується технології, то волосинки з часом стануть помітно здоровішими.

Серед основних недоліків процедури можна виділити наступні:

  • Недовготривалий ефект

З цим аргументом можна посперечатися, проте, насправді ефект від процедури не всі жінки називають довготривалим: три-чотири-максимум шість тижнів

  • Алергічні реакції на сироватку

Таке трапляється дуже рідко, але трапляється. Якщо ви маєте схильність до алергії, обов’язково попередьте про це спеціаліста.

  • Протипоказання

До них належать період вагітності, захворювання на кон’юктивіти, герпеси, дерматити та інші шкірні хвороби, механічні пошкодження шкірних покривів.

  • Ламкість волосків

Якщо проводити процедуру занадто часто (частіше, ніж раз на 2 місяці), то волосинки стають ламкими

Приборкати неслухняні брови, звільнити час, який ви раніше витрачали на укладання волосинок та покращити їхній стан – це все звучить чудово. Проте, ви ніколи не дізнаєтеся, чи підходить саме вам ця процедура, не спробувавши її саме на собі. Зважте всі «за» та «проти» та прийміть рішення, пробувати чи ні. Спокійного вам дня! Ваш GoBeauty blog